BOS
Czajnik elektryczny BOSCH TWK 8613P (2400W 1.5l; kolor czarny)
345,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Filtrowanie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Ergonomia
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].