MEO
Czajnik elektryczny ceramiczny MAESTRO MR-066 czer. (OUTLET)
111,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wzór | Kwiatowy wzór |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Regulowany termostat | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1200 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].