KIT
Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1522EPT
1 069,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Filtrowanie | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Dźwignia |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik, Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Regulowany termostat | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Szybkie gotowanie | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Nazwa koloru | PISTACHIO |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,6 kg |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Szerokość produktu | 263 mm |
| Wysokość produktu | 218 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Moc | 2400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Długość przewodu | 1,37 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].