MEO
Czajnik elektryczny MAESTRO 1,7 l MR-035-BLACK
59,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Ergonomia
| Wyjmowany filtr antywapienny | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
Moc
| Moc | 1850-2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Cechy
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].