MEO
Czajnik elektryczny Maestro MR-025-IVORY
113,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Długość przewodu zasilającego | 0,7 m |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 245 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
Cechy
| Materiał wnętrza czajnika | Stal nierdzewna 18/10 |
| Sygnał dźwiękowy | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Regulowany termostat | Elektroniczny |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Kolor produktu | Kość słoniowa |
| Podwójna ścianka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc minimalna | 1850 W |
| Moc maksymalna | 2200 W |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].