SME
Czajnik elektryczny SMEG KL03WHEU
624,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Liczba ustawień temperatury | 1 |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Nie |
| Regulowany termostat | Nie |
| Filtrowanie | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
Moc
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Moc | 3000 W |
Ergonomia
| Zdejmowalna pokrywa | Nie |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 228 mm |
| Szerokość opakowania | 273 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,4 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].