TEF
Czajnik elektryczny TEFAL KO 6931 (OUTLET)
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Szerokość opakowania | 154 mm |
| Głębokość opakowania | 209 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,72 kg |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1800 W |
| Pobór mocy | 1800 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Maksymalna moc wejściowa | 1800 W |
Cechy
| Filtrowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 30 min |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,04 kg |
| Wysokość produktu | 251 mm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
Ergonomia
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].