EZV
Czujnik dymu EZVIZ T4C
198,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Średnica | 4,9 cm |
| Wysokość produktu | 11,5 mm |
Szczegóły techniczne
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Głośność | 85 dB |
| Kolor produktu | Biały |
| Współpraca z ZigBee | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Alarm świetlny | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Sygnalizacja | Świetlna i dźwiękowa |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość | 1 |
| Typ mocowania | Montowane na powierzchni |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Wilgotność (max) | 95% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].