FIB
Panel do sterowania gestami FIBARO Swipe, biały (FGGC-001 ZW5)
422,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Prosty montaż | Tak |
| Status feedback | Tak |
| Technologie bezprzewodowe | Z-Wave |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].