FIB
Czujnik ruchu FIBARO Motion Sensor, biały (FGMS-001 ZW5)
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | EMC 2004/108/EC R&TTE 1999/5/EC RoHS 2011/65/EU LVD 2006/95/EC |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna wysokość instalacji | 2,4 m |
| Diody LED | Temperatura |
| Kolor LED | Różne |
| Czułość światła | 540 lx |
Ochrona
| Częstotliwość (MHz) | 868.4, 869.8 MHz EU; 908.4, 916.0 MHz US; 921.4, 919.8 MHz ANZ; 869.0 MHz RU |
| Typ przetwornika obrazu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wykrywacz odległości | 50 m |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Typ obsługiwanych baterii | CR123A |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 3 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].