ADL
Czyścik parowy ADLER AD 7038
181,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Łącznik | Tak |
| Akcesoria w zestawie | Szczotka metalowa, nylonowa, płaska, rura przedłużająca 3x 33 cm |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Liczba akcesoriów w zestawie | 13 szt. |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Pojemnik do uzupełniania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nigdy nie kierować strumienia pary bezpośrednio na ludzi, zwierzęta ani przedmioty podatne na uszkodzenia przez parę. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Podczas napełniania zbiornika wodą upewnić się, że urządzenie jest wyłączone i ostudzone. |
Moc
| Moc | 1200 W |
| Moc maksymalna | 2000 W |
Wydajność
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,45 l |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Ciągły strumień pary | 44 g/min |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Szkło, Laminat, Płytki |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Temperatura (maks) | 120 °C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,43 kg |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
Konstrukcja
| Materiały | Plastik |
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność | 0,35 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
Ergonomia
| Możliwość złożenia | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Kabel zwijany | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].