BDE
Mop parowy 1300W BLACK&DECKER FSM13E1-QS
199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Długość przewodu | 4 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność | 0,38 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
Wydajność
| Temperatura (maks) | 85 °C |
| Czas rozgrzewania | 30 s |
| Czas pracy | 11 min |
Ergonomia
| Wskaźnik pary | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Moc
| Moc | 1300 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,8 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].