BDE
Mop parowy 1600W BLACK&DECKER BHSM1610DSM
783,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Akwamarynowy |
| Pojemność | 0,5 l |
| Wyjmowany przenośny odkurzacz parowy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Zawartość opakowania
| Liczba akcesoriów w zestawie | 15 szt. |
| Typ szczotki w zestawie | Szczotka czyszcząca 2 w 1 |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Liczba zawartych wkładek z mikrofibry | 4 szt. |
Ergonomia
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskaźnik pary | Nie |
| Długość kabla | 8 m |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,9 kg |
Wydajność
| Czas pracy | 20 min |
| Temperatura (maks) | 120 °C |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga, Płytki |
| Regulowana para | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Czas rozgrzewania | 20 s |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nigdy nie kierować strumienia pary bezpośrednio na ludzi, zwierzęta ani przedmioty podatne na uszkodzenia przez parę. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Podczas napełniania zbiornika wodą upewnić się, że urządzenie jest wyłączone i ostudzone. |
Moc
| Moc | 1600 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].