KOB
Czytnik e-booków Kobo Elipsa 2E 10,3" 32GB Wi-Fi Black (OUTLET)
1 883,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | Nieobsługiwany |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Formaty pliku
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CBR |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CBZ |
| Obsługiwane formaty dokumentów | RTF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | EPUB DRM |
| Obsługiwane formaty dokumentów | FLEPUB |
| Obsługiwane formaty dokumentów | MOBI |
| Obsługiwane formaty dokumentów | TXT |
| Obsługiwane formaty dokumentów | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTML |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | TIFF |
Procesor
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1404 x 1872 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 10,3" |
| Kolor | Nie |
| Technologia | E Ink Carta |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Podświetlany ekran | Tak |
Pamięć
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rysik | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Wysokość produktu | 227 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Szerokość produktu | 193 mm |
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 10 W |
Cechy
| Menu językowe | Włoski |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].