KIL
Czytnik E-booków New Kindle 11 6" 16GB Wi-Fi Czarny
544,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Akumulatorek | Tak |
| Ilość komór baterii | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 158 g |
| Wysokość produktu | 157,8 mm |
| Szerokość produktu | 108,6 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
Wyświetlacz
| Kolor | Nie |
| Przekątna ekranu | 6" |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Magnez |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Pamięć
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].