KIL
Czytnik E-booków New Kindle Paperwhite 12 7" 16GB Wi-Fi Czarny
843,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 127,5 mm |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
| Waga produktu | 211 g |
| Wysokość produktu | 176,7 mm |
Bateria
| Ilość komór baterii | 1 |
| Akumulatorek | Tak |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Konstrukcja
| Obsługiwane formaty dokumentów | PRC |
| Obsługiwane formaty dokumentów | MOBI |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOC |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOCX |
| Obsługiwane formaty dokumentów | RTF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | AZW |
| Obsługiwane formaty dokumentów | EPUB |
| Obsługiwane formaty dokumentów | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTML |
| Obsługiwane formaty dokumentów | TXT |
| Obsługiwane formaty dokumentów | JPEG |
| Materiał obudowy | Magnez |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Wodoodporność | IPX8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane formaty dokumentów | AZW3 |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 7" |
| Kolor | Nie |
Pamięć
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
Oprogramowanie
| Wersja z reklamami | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].