KIL
Czytnik e-booków New Kindle (11th Generation) - 2024 release 6" glare-free 16GB Wi-Fi (Ad-supported) Black
590,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Magnez |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 6" |
| Kolor | Nie |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 154 g |
| Głębokość produktu | 157,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 266 g |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Szerokość produktu | 108,6 mm |
| Szerokość opakowania | 111,5 mm |
| Wysokość opakowania | 217 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Pamięć
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
Bateria
| Akumulatorek | Tak |
| Ilość komór baterii | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].