PKB
Czytnik E-booków PocketBook InkPad One 1030 10,3" 32GB Wi-Fi Czarny
1 649,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Formaty pliku
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CHM |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DjVu |
| Obsługiwane formaty dokumentów | FB2 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CBR |
| Format kompresji zdjęć | TIFF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTML |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PRC |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CBZ |
| Obsługiwane formaty dokumentów | ACSM |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | TXT |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTM |
| Obsługiwane formaty dokumentów | FB2.ZIP |
| Obsługiwane formaty dokumentów | AZW3 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | RTF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOC |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOCX |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty dokumentów | EPUB |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Obsługiwane formaty dokumentów | MOBI |
| Obsługiwane formaty dokumentów | AZW |
Zawartość opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Czytnik e-booków | Tak |
| Rysik | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
Wyświetlacz
| Poziomy skali szarości | 16 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia | E Ink Mobius |
| Gęstość pikseli | 226 ppi |
| Przekątna ekranu | 10,3" |
| Rozdzielczość | 1404 x 1872 px |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Linux |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 173 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 5 mm |
| Waga produktu | 400 g |
Pamięć
| Pojemność pamięci RAM | 2048 MB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
Procesor
| Procesor wbudowany | Tak |
| Model procesora | RK3566 |
| Taktowanie procesora | 1800 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
Moc
| Pojemność baterii | 3700 mAh |
Cechy
| Słownik | Tak |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].