DFN
DEFENDER GŁOŚNIK ENJOY 10 BLUETOOTH CZARNY
35,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Oświetlenie LED | Tak |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
Zawartość opakowania
| Pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Zakres częstotliwości | 150 - 20000 Hz |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].