DFN
DEFENDER GŁOŚNIK SOUNDBAR Z9 16W LED BLUETOOTH
73,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Sześcian |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, klasa 1, ze wsparciem LE Audio |
| Połączenie USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Port USB | Tak |
Audio
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
| Ilość przetworników | 1 |
Wydajność
| Zastosowanie | PC/Laptop |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].