DFN
DEFENDER GŁOŚNIKI AURORA S8 2.0 8W USB 65408
62,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Pozostałe funkcje
| Przewód USB | 1 |
| USB | Tak |
| Interfejs | 3,5 mm |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
Głośniki
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Wydajność
| Zastosowanie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Zakres częstotliwości | 70 - 20000 Hz |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].