DFN
DEFENDER GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE SPK-170 2.0 4W USB 65165
38,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Ustawienia korektora | Nie |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Wydajność
| Zastosowanie | PC |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
Głośniki
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Średnica sterownika średniego zasięgu (imperial) | 6,35 cm (2.5") |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Położenie głośnika | Satelitarny |
| Liczba głośników średniotonowych | 1 |
| Głośnik wysokotonowy | Nie |
| Ilość przetworników | 1 |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Audio
| Zakres częstotliwości | 200 - 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].