DFN
DEFENDER GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE V11 2.1 11W USB KONTROLA BASÓW I NISKICH TONÓW 65111
86,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Zastosowanie | PC |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
Pozostałe funkcje
| Ustawienia korektora | Nie |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
Głośniki
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Położenie głośnika | Satelitarny |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
Audio
| Zakres częstotliwości | 200 - 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 11 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].