DFN
DEFENDER GLOSNIKI PC J4 2.0 6W LED USB CZARNE 65964
38,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zastosowanie | PC |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Głośniki
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Położenie głośnika | Satelitarny |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
Audio
| Zakres częstotliwości | 90 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].