DFN
DEFENDER GŁOŚNIKI SPK-225 4W 2.0 USB 65220
54,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Głośnik wysokotonowy | Nie |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 5,08 cm (2") |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Ilość przetworników | 1 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Materiał obudowy | Plastik |
Audio
| Impedancja | 4 Ω |
| Zakres częstotliwości | 200 - 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
Pozostałe funkcje
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ustawienia korektora | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].