DFN
DEFENDER GŁOŚNIKI SPK-240 6W 2.0 USB 65224
42,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | ROHS/CE |
| Materiał obudowy | MDF |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Głośniki
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Audio
| Zakres częstotliwości | 100 - 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
Pozostałe funkcje
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].