DFN
DEFENDER SPEAKER V12 2.1 11W USB 65212
53,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
Wydajność
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 223 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Długość przewodu | 0,9 m |
| Waga produktu | 540 g |
| Głębokość produktu | 130 mm |
Audio
| Zakres częstotliwości | 150 - 18000 Hz |
| Moc RMS głośników | 5 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 11 W |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 610 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].