DEL
Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse - KM5221W
213,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Bateria |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 713 g |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 455 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga myszy | 91,8 g |
| Waga klawiatury | 400 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 433 x 123 x 34 mm |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 115,51 x 61,96 x 38,14 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Chrom, DOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
Klawiatura
| Hot keys | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ilość hotkeys | 12 |
| Zastosowanie | Biuro |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
Myszka
| Typ baterii myszy | AA |
| Układ | Oburęczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków | 3 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Dołączona myszka | Tak |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].