ASU
Zestaw klawiatura + mysz Asus CW100 Wireless Keyboard and Mouse Set Black
116,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klawisze Windows | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Język klawiatury | US English |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
Konstrukcja
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
Myszka
| Rolka przewijająca | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Typ baterii myszy | AA |
| Układ | Oburęczny |
Moc
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba baterii (klawiatura) | 1 |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 133 x 445 x 26,8 mm |
| Waga myszy | 84 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 60 x 112,5 x 36,7 mm |
| Waga klawiatury | 451 g |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
Cechy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].