A4T
Zestaw klawiatura + mysz membranowa A4 TECH V-Track 2.4G 7100N RF Nano A4TKLA41220 (USB 2.0; kolor czarny; optyczna)
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Myszka
| Dołączona myszka | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 2 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 2000 DPI |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Regulowana waga | Nie |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Typ baterii myszy | AA |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 837 g |
| Przewody | USB |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 538,2 x 43,2 x 16 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA / AAA |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
Klawiatura
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Zastosowanie | Gaming |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US International |
| Ilość klawiszy | 104 |
Konstrukcja
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowana wysokość klawiatury | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
Cechy
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Kabel zwijany | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Pozostałe funkcje
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor | Nie |
| Wbudowany touchpad | Nie |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 453 x 28 x 153 mm |
| Waga klawiatury | 528 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
Wymagania systemowe
| USB | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].