BRA
Deska do prasowania 122x40 cm IB3001BK BRAUN
403,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 1630 mm |
Cechy
| Blokada podróżna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| nogi | 2 |
| Pokrywa | Bawełna |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor pokrycia | Szary |
| Liczba ustawień wysokości | 7 |
Waga i rozmiary
| Wysokość (max.) | 96 cm |
| Waga produktu | 7,3 kg |
| Zakres regulacji wysokości | 775 - 960 mm |
| Wysokość (min) | 77,5 cm |
| Rozmiar deski (S x G) | 1220 x 400 mm |
| Wymiary płyty żelazka (SxG) | 440 x 280 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].