BDE
Odkurzacz ręczny 18V BHHV520BFP BLACK+ DECKER
383,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość prędkości | 2 |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 36 W |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Maks. moc ssania | 35 AW |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 21 min |
Ergonomia
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
Konstrukcja
| Pojemność dla brudu suchego | 0,7 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Fioletowy |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Tak |
| Montaż szczoteczki ssącej | Nie |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ładowarka | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,2 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].