BDE
Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER PD1200AV (kolor szary)
193,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Accessory 2 in 1 - bocchettina lance with integrated brush,Long crevice tool, Bag for stowing away |
| Walizka | Tak |
| Szczotka | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wtyczka samochodowa | Tak |
Wydajność
| Użycie w samochodzie | Tak |
| Indeks naprawialności | 6.2 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Nadmuch | 1060 l/min |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
Ergonomia
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Pasek na ramię | Nie |
| Wbudowana, rozkładana szczelinówka | Tak |
| Dziobek przedłużający | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Długość przewodu | 5 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Moc
| Maksymalna moc wejściowa | 12,5 W |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie baterii | 12 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 271 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Waga produktu | 1,93 kg |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,93 kg |
| Wysokość opakowania | 271 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 162 mm |
Pozostałe funkcje
| Elastyczny wąż | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,56 l |
Bateria
| Wskaźnik poziomu baterii | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].