BDE
Dmuchawa do liści BLACK+DECKER BLACK+DECKER DMUCHAWA/ODKURZACZ BEBLV260
307,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Funkcja mielenia | Tak |
| Łatwa zmiana funkcji | Tak |
| Prędkość lotu | 315 km/h |
| Współczynnik rozdrabniania | 10:1 |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość rur | 2 |
| Pojemność torby | 40 l |
| Tryb ssania | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Poziom hałasu | 102,5 dB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,8 kg |
Emisja dźwięku
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Moc | 2600 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].