BDE
Dmuchawa do liści BLACK+DECKER BLACK+DECKER DMUCHAWA/ODKURZACZ BEBLV301-QS
446,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 6 kg |
Cechy
| Funkcja mielenia | Tak |
| Model | Dmuchawa plecakowa |
| Poziom hałasu | 102,5 dB |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Prędkościomierz (min) | 206 km/h |
| Prędkościomierz (max) | 404 km/h |
| Przepływ powietrza | 268 m³/h |
| Pasek na ramię | Tak |
| Tryb ssania | Tak |
| Ilość rur | 2 |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Pojemność torby | 72 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Łatwa zmiana funkcji | Tak |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Emisja dźwięku
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
Moc
| Moc | 3000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].