EIN
Dmuchawa do liści GP-LB 18/200 LI BL E SOLO EINHELL
412,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Tryb ssania | Nie |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Prędkość lotu | 200 km/h |
| Przepływ powietrza | 670 m³/h |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,16 kg |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,72 kg |
| Wysokość opakowania | 273 mm |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].