DNR
DNA YOU2B - Zestaw mikrofon interfejs audio, statyw
141,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moduł interfejsu
| Ilość portów USB typu micro B | 4 |
| Wyjście TRRS 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wejście TRS 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Ustawienia korektora | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Wejśćie 3,5 mm | 1 |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Statyw x 1 |
| Zawartość opakowania | Pop filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
| Zawartość opakowania | Interfejs audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel mini XLR - 3.5 mm jack TRS x 1 |
Cechy
| Typ produktu | Zestaw |
Mikrofon
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Czułość mikrofonu | 25mV/Pa (-42dB ±2dB) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].