FNR
Fender Quantum HD 2 EU - Interfejs audio USB-C
3 196,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Częstotliwość próbkowania | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Głębia bitowa | 32 |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Zakres dynamiczny | 124 dB |
Oprogramowanie
| Dołączone oprogramowanie | Fender Studio Pro |
| Dołączone oprogramowanie | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Interfejs audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel DB9 x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
Porty i interfejsy
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 4 |
| Wejścia combo XLR | 2 |
| Wejście optyczne | 2 |
| Wejście instrumentalne TS 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wyjście optyczne | 2 |
Cechy
| Sterowanie | Przyciski, pokrętło |
| Typ produktu | Interfejs audio |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
Moc
| Natężenie | 2 A |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Zasilanie USB | Nie |
| Rodzaj zasilania | DC |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 48,3 mm |
| Głębokość produktu | 191 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 216 mm |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Interfejs USB |
| Właściwe wykorzystanie | Studio |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].