FNR
Fender Quantum LT 2 - Interfejs audio USB-C
804,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Zasilanie Phantom | Tak (48V) |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Wejścia combo XLR | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Wejście instrumentalne TS 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
Audio
| Głębia bitowa | 24 |
| Zakres dynamiczny | 115 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Częstotliwość próbkowania | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
Cechy
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Sterowanie | Przyciski, pokrętło |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 139,7 mm |
| Waga produktu | 510 g |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
Szczegóły techniczne
| Model | Interfejs USB |
| Właściwe wykorzystanie | Studio |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
Oprogramowanie
| Dołączone oprogramowanie | Fender Studio Pro (wersja próbna - 6 mc) |
| Dołączone oprogramowanie | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Interfejs audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].