DNT
DOLINA NOTECI Premium Danie z dorszem i sardynką - mokra karma dla kociąt - 85 g
4,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 85 g |
Cechy
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Typ opakowania | Saszetka |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Cod |
| Pojemność | 85 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla kota |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Wartości odżywcze
| Zawartość cynku (na 100 g) | 13 mg |
| Białko | 13% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Wapń | 0,3% |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość witaminy E (na 100 g) | 95 mg |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Zawartość miedzi (na 100 g) | 2 μg |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].