DNT
DOLINA NOTECI Premium Sterilised Danie z kaczki - mokra karma dla kotów sterylizowanych - 85g
4,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość tauryny (na 100 g) | 800 mg |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Białko | 11% |
| Zawartość jodu (100 g) | 400 μg |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Zawartość witaminy E (na 100 g) | 95 mg |
| Zawartość cynku (na 100 g) | 13 mg |
| Zawartość miedzi (na 100 g) | 2000 μg |
| Wapń | 0,2% |
| Zawartość witaminy C | 1050 mg/kg |
| Fosfor | 0,18% |
| Zawartość witaminy D3 | 240 IU/kg |
| Zawartość manganu (na 100g) | 0,5 mg |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Włókna surowe | 2% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 85 g |
Cechy
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Wołowina |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Kaczka |
| Typ opakowania | Saszetka |
| Pojemność | 85 g |
| Bez konserwantów | Tak |
| Nie zawiera ziarna | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].