WHS
WHISKAS Adult Wołowina w sosie - mokra karma dla kota - 400 g
6,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, Waltham |
| Zawartość witaminy D3 | 250 IU/kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Białko | 8% |
| Włókna surowe | 0,45% |
| Zawartość witaminy E | 21 mg/kg |
| Smak karmy | Wołowina |
| Kategoria | Dla kota |
| Zawartość manganu | 6,6 mg/kg |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 30 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 35 mg/kg |
| Zawartość cynku | 46,2 mg/kg |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość jodu | 0,33 mg/kg |
| Pojemność | 400 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Puszka |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |
| Ostrzeżenia | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].