DNT
DOLINA NOTECI Rafi Junior z jagnięciną - sucha karma dla psa - 10 kg
156,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Junior |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 10 kg |
| Wiek zwierzęcia | Junior |
| Seria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Bez soi | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wielkość psa | Gigant (> 45 kg) |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Typ opakowania | Plastikowa torba |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wielkość psa | XS (<4 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 19% |
| Białko | 29% |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].