ADT
Dysk SSD ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2280 PCIe Gen3x4
510,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 2400 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2400 MB/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 2400 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 1000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Współczynnik TBW | 130 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 150000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD) | 2400 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD) | 1000 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 1000 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,13 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].