ADT
Dysk SSD ADATA Ultimate SU650 240GB 2,5" SATA III
249,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
Cechy
| NVMe | Nie |
| Interfejs | SATA III |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD) | 500 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD) | 430 MB/s |
| Typ pamięci | SLC |
| Korekcja ECC | Tak |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 520 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 450 MB/s |
| Typ błysku NAND | SLC (Single Level Cell) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Losowy odczyt (4KB) | 20000 IOPS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 520 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 75000 IOPS |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 450 MB/s |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Waga produktu | 47,5 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Pozostałe funkcje
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].