ADT
Dysk SSD ADATA XPG GAMMIX S70 BLADE 1TB M.2 2280 PCIe Gen3x4
1 152,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, KC, Morocco, EAC |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Losowy odczyt (4KB) | 750 IOPS |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Losowy zapis (4KB) | 750 IOPS |
| NVMe wersja | 1.4 |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 6400 MB/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Rodzaj kontrolera | Innogrit IG5236 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7400 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Przeznaczenie | PC |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 4,3 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 10 g |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].