KIN
Dysk SSD Kingston KC3000 (1TB; M.2 2280; PCIe 4.0 x4 NVMe; SKC3000S/1024G)
1 117,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Rodzaj kontrolera | Phison E18 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Losowy odczyt (4KB) | 900000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Współczynnik TBW | 800 |
| Losowy zapis (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
Moc
| Pobór mocy (odczyt) | 2,8 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,33 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,005 W |
| Pobór mocy (zapis) | 6,3 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 31,33 g |
| Wysokość opakowania | 184,2 mm |
| Szerokość opakowania | 129,5 mm |
| Głębokość opakowania | 8,38 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,21 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
Dane logistyczne
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 135,9 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 391,29 g |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 69,8 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 203,2 mm |
Pozostałe funkcje
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].