KIN
Dysk SSD Kingston KC3000 (1TB; M.2 2280; PCIe 4.0 x4 NVMe; SKC3000S/1024G)
1 100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 3900 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Losowy odczyt (4KB) | 450000 IOPS |
| Rodzaj kontrolera | Phison E18 |
| Losowy zapis (4KB) | 900000 IOPS |
| Współczynnik TBW | 400 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| NVMe | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,21 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 7 g |
Moc
| Pobór mocy (zapis) | 4,1 W |
| Średnie zużycie mocy | 0,34 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,005 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 2,7 W |
Pozostałe funkcje
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].