LXR
Dysk SSD Lexar 1TB NM620 M.2 2280 NVMe
784,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Cechy
| Losowy odczyt (4KB) | 300000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 3000 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Losowy zapis (4KB) | 256000 IOPS |
| Segment rynku | Mobilny |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3300 MB/s |
| Współczynnik TBW | 500 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,25 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 9 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].