LXR
Dysk SSD Lexar NQ780 1TB M.2 2280 PCIe NVMe
817,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Prędkość zapisu nośnika | 2500 MB/s |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,6 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].